آموزش تولید محتوا با کیفیت از 0 تا 100 (آپدیت جدید)

به این نکته توجه کنید که برای تولید محتوا نیازی به خلق یک محتوا نیست شما با جمع آوری اطلاعات در اینترنت و منابع مختلف می توانید بی شمار محتوا تولید کنید. بعد از بررسی و تحقیق برای تولید محتوا وقتی نیاز مخاطبان و کاربران را شناسایی کردید باید محتوای رقیبانتان را به صورت کامل بررسی کنید. بررسی کنید که کلمه کلیدی که برای محتوا تان انتخاب کردید چند بار در محتوای رقیبانتان تکرار شده است. 6- بررسی کنید و ببینید که رقیبانتان هر چند وقت یک بار محتوایشان را بروزرسانی میکنند؟ یکی از مهمترین و رایج ترین مشکلات این است که بسیاری از افراد بدون تحقیق کلمات کلیدی شروع به تولید محتوا مجله خبری webspinner میکنند. بهترین حالت برای تولید محتوا این است که یک فایل اکسل بسازید و تمام کلمات کلیدی مربوط به موضوع اصلیتان را در آن قرار بدهید و برای هر کدام از این کلمات کلیدی شروع به تولید محتوا کنید.

بسیار مهم است محتوایی که تولید میکنید تمام مباحث محتوای رقیبانتان را پوشش بدهد. البته این را هم بگویم که تولید محتوا یکی از پولساز ترین و پر درآمد ترین روش های کسب درآمد اینترنتی است. به این نکته توجه کنید در هر حوزه ای که شروع به تولید محتوا میکنید تا به نتایج و رتبه اول گوگل نرسید نمیتوانید کاری کنید که مخاطبان و کاربران تان خیلی ساده شما را پیدا کنند. برای پیدا کردن بهترین کلمات کلیدی باید اصلیترین و کلیدی ترین کلمه کلیدی تان را در گوگل جستجو کنید. کلمات کلیدی کلماتی هستند که مخاطبان و کاربران تان داخل موتور های جستجوگر بخصوص گوگل جستجو می کنند. به عنوان مثال در همین مقاله آموزش تولید محتوا قبل از اینکه این محتوا را تولید کنم کامل بررسی کردم که مخاطبانی که این عبارت کلیدی ” آموزش تولید محتوا ” را جستجو می کنند دقیقا چه کسانی هستند. آموزش تولید محتوا یکی از جذاب ترین و کاربردی ترین بخش سئو و بهینه سازی سایت است. بسیاری از افراد در جلسات مشاوره از من میپرسند که چطور برای کسب و کار مان محتوای با کیفیت تولید کنیم؟

افراد زیادی هستند که با شرکت در دوره نخبگان تولید محتوا توانستند با راه اندازی کسب و کار شان به درآمدهای میلیونی برسند. در این قسمت از مقاله آموزش تولید محتوا قصد دارم مراحل تولید محتوا را از صفر تا صد به شما آموزش بدهم. البته به این نکته توجه کنید برای قرار دادن ویدیو اصلا توصیه نمی کنیم که ویدیویتان را داخل هاستتان دانلود کنید ما به شما توصیه میکنیم از سایت های اشتراک ویدئو مثل آپارات و نماشا استفاده کنید و ویدیو هایتان را در این سایت ها آپلود کنید و با توجه به کدی که این سایت ها در اختیار شما میگذارند آن کد را داخل سایتتان بگذارید. بخش سوم هم بخش نتیجه گیریست و شما باید با توجه به محتوایی که تولید کردیم یک نتیجه گیری کامل در بخش نتیجه گیری یا جمع بندی برای مخاطبانتان قرار بدهید. به این نکته توجه کنید اگر این نکاتی را که در این بخش به شما آموزش خواهم داد رعایت نکنید محتوایی که تولید میکنید محتوای بی کیفیتی است و گوگل به محتوا های بی کیفیت هیچ رتبه ای نخواهد داد.

سعی کردم مطالب را به صورت چک لیست در اختیارتان قرار بدهم تا به ساده ترین شکل ممکن با رعایت کردن این نکات محتوای حرفه ای و اصولی برای سایتتان تولید کنید. قبل از اینکه شروع به تولید محتوا برای این مقاله آموزش تولید محتوا کنم سه رقیب اول در صفحه اول را به صورت کامل بررسی کردم. بدن محتوا بین مقدمه و نتیجه گیری است. به عنوان مثال همین مقاله آموزش تولید محتوا از این سه بخش تشکیل شده است. محتوا مهمترین و اصلی ترین فاکتور در سئو و بهینه سازی سایت است. البته در ادامه شما را به صورت کامل نکات مهم و حرفه ای آشنا خواهیم کرد که با رعایت این نکات میتوانید خیلی سادهتر به نتایج اول گوگل برسید. به عنوان مثال در همین مقاله آموزش تولید محتوا سعی کردم محتوایی را برای شما آماده کنم که نسبت به بقیه سایت ها با کیفیت تر و جامع تر باشد و این مقاله را به صورت مدام آپدیت کنم.

Matthew Newman

Matthew Newman Matthew has over 15 years of experience in database management and software development, with a strong focus on full-stack web applications. He specializes in Django and Vue.js with expertise deploying to both server and serverless environments on AWS. He also works with relational databases and large datasets
[ Back To Top ]