آموزش بازاریابی محتوا از 0 تا 100

آنها همچنین می تواند سرگرم کننده و جذاب باشند که می تواند مزیت رقابتی برای شما داشته باشد، نسبت به مشاغلی که فقط محتوا را در قالب متن ارائه می دهند. یا اگر موضوع بحث بسیار پیچیده باشد، ممکن است مخاطبان هدف دوست داشته باشند بیشتر از نمایش های بصری بهره مند شوند. این برای جذب برخی از مخاطبین بسیار عالی است! اگرچه برای ایجاد آن باید در زمان و یا منابع خود سرمایه گذاری کنید اما پس از اتمام کار، توزیع آن بسیار ساده تر از چاپ و فروش کتاب است. با تحلیل وضعیت محتوایی رقبا و یافتن کلمات کلیدی پر ترافیک آنها و صد البته با تولید یک محتوای عالی تر از محتوای آنها می توانید از نظر ظاهری، قدرت شروع تولید محتوا، کیفیت محتوا، لینک سازی داخلی و خارجی و… وایت پیپرها، درست مانند کتاب های الکترونیکی می تواند در برجسته شدن شما به عنوان یک متخصص در حوزه فعالیتی تان مفید باشد. تولید محتوا یک حوزه تخصصی می باشد و تنها نمی توان با تکیه بر توانایی هایی همانند تایپ سریع، نوشتن، کارکردن با فتوشاپ و… وقتی محتوای شما را بخوانند، به نام تجاری شما اعتماد می کنند و بیشتر احتمال دارد که از شما خرید کنند.

این پیشنهادات دقیقاً چیزی است که مردم در گوگل سرچ می کنند و شما می توانید از آنها به نفع خودتان استفاده بکنید. در تبلیغات امکان گرفتن بازخورد و فیدبک از جانب افراد وجود ندارد ولی با تولید محتوا می توان نظرات و کامنت های آنها را جویا شد و از آن نظرات اطلاع پیدا کرد. اهمیت بازاریابی محتوا در دیجیتال مارکتینگ به توانایی آن در افزایش حجم ترافیک باکیفیت به وب سایت شما مربوط می شود. اگر به دنبال سفارش تولید محتوا برای سایت خودتان می باشید، توصیه می کنیم در ابتدای کار، نوع و فرمت محتوای خودتان را تعیین کنید. انواع مختلفی از بازاریابی محتوا وجود دارد و اگرچه همه آنها ارزشمند هستند اما باید آن نوع فرمتی را ترجیح دهید که خریدار شما می پسندد. اگر استراتژی بازاریابی محتوایی شما به خوبی با محصولات و خدماتی که می فروشید مطابقت داشته باشد، بازدیدکنندگانی که برای مشکلات خود در محتوای شما به دنبال راه حل هستند، می توانند مخاطبان هدف شما باشند.

محتوای شما ممکن است بدون SEO نتواند در موقعیت خوبی ظاهر شود و استراتژی SEO، بدون محتوا بی تأثیر خواهد بود. ثبات و انسجام در ارائه پیام های تجاری یکی از عوامل متعددی است که بر رشد و موفقیت کسب و کار شما تأثیر خواهد گذاشت. محتوا را می توان بارها و بارها بروزرسانی کرد ولی تاریخ مصرف و زمان تأثیرگذاری تبلیغات کوتاهتر است. 96 درصد از بازاریابان محتوا با عملکرد عالی می گویند که شرکت آنها توانسته است در بین مخاطبان خود اعتبار و اعتماد ایجاد کند. امکان انتشار محتوا در بسترهای مختلف، افزایش دسترسی افراد به اینترنت، موبایل و شبکه های اجتماعی، محبوبیت و راحتی فرآیند خریدهای اینترنتی، کاهش اثربخشی و افزایش هزینه های تبلیغات سنتی از جمله دلایل مهمی هستند که بازاریابی محتوا و آموزش بازاریابی محتوا را در دهه های اخیر به اوج شکوفایی خود رسانده است. اینجاست که یک دوره آموزش بازاریابی محتوا می تواند برای شما مفید باشد. پادکست ها راهی دیگر برای ارائه محتوای مفید به مشتریان احتمالی شما هستند، در قالبی که حتی در زندگی روزمره خود در حین دویدن، رفت و آمد، آشپزی یا… اگر محتوای صفحات وب شما در صفحات اول و نتایج برتر موتورهای جستجو یافت نمی شود، ممکن است مقدار قابل توجهی از فرصت ها را از دست بدهید.

یعنی به نوعی برای شما تبلیغات دهان به دهان انجام می دهند. شما با داشتن یک تقویم محتوایی و ذکر نام نویسندهها، ویراستارها، طراحها و مسئولان انتشار برای هر مطلب تا حد زیادی باعث شفافیت محدوده فعالیت ها شده و پایبندی تیم تان را به کارشان افزایش می دهید. این تقویم باعث استفاده بهینه شما از زمان شده و تا حد زیادی از میزان استرس شما برای پیدا کردن کلمات کلیدی می کاهد. 4- چند سایت معتبر که سفارش تولید محتوا قبول می کنند، کدامند؟ همین استدلال در مورد بازاریابی محتوا صدق می کند. بازاریابی محتوا از آن جهت اهمیت دارد که شما با پاسخ به سوالات مخاطبان تان و رفع نیازهای آنها می توانید فرصت های عظیمی برای رشد و رونق کسب و کار خودتان پیدا کنید. وقتی محتوای باکیفیتی تولید می کنید که با توجه به نیازهای مشتریان تان نوشته شده و به سوالات موردنظر آنها پاسخ های عملی ارائه می دهد، شما علاوه بر یک برندسازی موفق، برای برند خود اعتماد و اقتدار ایجاد می کنید. شما می توانید یک محتوا را در چندین قالب مختلف تولید کنید.

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد مجله خبری webspinner بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.

Matthew Newman

Matthew Newman Matthew has over 15 years of experience in database management and software development, with a strong focus on full-stack web applications. He specializes in Django and Vue.js with expertise deploying to both server and serverless environments on AWS. He also works with relational databases and large datasets
[ Back To Top ]