آرشیو قیمت طلای ۲۴ عیار شبکه اطلاع‌ رسانی طلا و ارز | hsaatchi

آرشیو قیمت طلای ۲۴ عیار شبکه اطلاع‌ رسانی طلا و ارز | hsaatchi

این دو نوع فقط شیوه بیان درصد طلای موجود در قطعه طلا است و هیچ تفاوتی نمی کند که با کدام معیار، عیار را بیان کنیم. یکی از روش‌های پیش‌بینی قیمت‌ها، نگاه به روند گذشته آنها است. بر این اساس در این صفحه روندهای قیمتی بازارهای مهم ایران و جهان به نمایش گذاشته شده‌اند. همچنین در متن مربوط به هر قسمت روند آتی قیمت‌ها براساس شواهد موجود پیش‌بینی شده‌اند. سلام دوست گرامی طلاهای با عیار پایین برای مصرف بهتر هستند و برای سرمایه‌گذاری طلاهای با عیار بالا مناسب‌ترند.

نرخ ارز دلار سکه طلا یورو امروز دوشنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۲

قیمت هر مثقال طلا بر اساس ارزش گذاری در بازار جهانی ۹ میلیون و ۸۹۵ هزار تومان تعیین شده است. همچنین طلافروشی ها امروز چهارشنبه بیست و چهارم اسفند ۱۴۰۱ قیمت فروش طلا ۲۴ عیار را ۳ میلیون و ۴۵ هزار تومان اعلام کردند. به یاد داشته باشید شما می‌توانید به کمک سامانه طلاین، سرمایه گذاری در طلا با عیار بالا را تجربه کنید. این سامانه طلا را بدون اجرت و بنا بر قیمت اتحادیه طلا به شما می‌فروشد و می‌توانید بدون نگرانی از امنیت طلا، به سرمایه گذاری در طلا و سود آوری خود فکر کنید. طلای سفید را معمولاً از اضافه کردن پلاتین یا پالادیوم به طلا می‌سازند که رنگی نقره‌ای به طلا می‌دهد.

جدیدترین قیمت طلای ۱۸ و ۲۴ عیار و اونس جهانی طلا امروز چهارشنبه ۲۴ اسفند ۱۴۰۱ را در سایت استار بورس طلا و جواهر فروشی مشاهده می کنید. در بازار قیمت طلا ۱۸ عیار پایین آمد و هر گرم آن با افت ارزش ۴۶ هزار و ۴۰۰ تومانی، ۲,۵۴۹,۰۰۰ (دو میلیون و پانصد و چهل و نه هزار) تومان نرخ گذاری شده است. در بازار قیمت طلا ۱۸ عیار امروز صعودی شد و هر گرم به ۲,۴۸۹,۱۰۰ (دو میلیون و چهارصد و هشتاد و نه هزار و یکصد) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، افزایش ۰.۱۶ درصدی داشته است. در پایان امروز قیمت طلا ۱۸ عیار بالا رفت و هر گرم به ۲,۵۵۷,۵۰۰ (دو میلیون و پانصد و پنجاه و هفت هزار و پانصد ) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، افزایش ۲.۶۷ درصدی داشته است. قیمت هر گرم طلا ۱۸ عیار در روز چهارشنبه ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ در بازار ۲ میلیون و ۲۸۰ هزار تومان تعیین شده و به فروش می رسد. با توجه به این قوانین احتمالاً در خرید طلا به عیار آن توجهی نکرده‌اید، اما بهتر است بدانید که عیارهای متفاوتی از طلا برای خرید وجود دارند.

  • امروز قیمت طلا کاهشی بود و هر گرم به ۲,۵۴۹,۰۰۰ (دو میلیون و پانصد و چهل و نه هزار) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، کاهش ۱.۸۳ درصدی داشته است.
  • برای ساخت طلای زرد اغلب فلز نقره را با طلا ترکیب می‌کنند.
  • امروز قیمت دلار صعود را در پیش گرفت اما قیمت طلا پایین آمد و هر گرم به ۲,۴۸۳,۰۰۰ (دو میلیون و چهارصد و هشتاد و سه هزار) تومان رسید که کاهش ۳.۰۷ درصدی داشته است.
امروز قیمت طلا کاهشی بود و هر گرم به ۲,۵۴۹,۰۰۰ (دو میلیون و پانصد و چهل و نه هزار) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، کاهش ۱.۸۳ درصدی داشته است. در پایان امروز قیمت سکه روند نزولی داشت و به ۳۱,۰۹۲,۰۰۰ (سی و یک میلیون و نود و دو هزار) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، کاهش ۲.۲۷ درصدی داشته است. در پایان امروز قیمت سکه سیر نزولی داشت و به ۳۰,۷۹۱,۰۰۰ (سی میلیون و هفتصد و نود و یک هزار) تومان رسید که کاهش ۰.۹۸ درصدی داشته است. امروز چهارشنبه بیست و چهارم اسفند ۱۴۰۱ قیمت اونس طلا در بازار جهانی ۱۹۰۷ دلار ارزش گذاری شده است.

بله، چرا که در بازه زمانی یک ماهه، قیمت شیبا،  0 درصدی را تجربه کرده در حالیکه قیمت طلای ۲۴ عیار،  12. درصد افزایش داشته است.

Matthew Newman

Matthew Newman Matthew has over 15 years of experience in database management and software development, with a strong focus on full-stack web applications. He specializes in Django and Vue.js with expertise deploying to both server and serverless environments on AWS. He also works with relational databases and large datasets
[ Back To Top ]